Eymen Harita & Mühendislik

EYMEN Harita Mühendislik İnşaat Mimarlık San. Tic. Ltd. Şti. yüksek hassasiyetteki sonuç verisine güvenilir, hızlı ve ekonomik çözümler üreterek ulaşmak için harita ve mühendislik hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Yol projeleri, deformasyon ölçümlerinden statik ve RTK GPS ölçümlerine, batimetri ölçümlerinden mekânsal bilgi sistemine, her türlü şantiye ölçümleri gibi klasik haritacılık hizmetlerine kadar birçok alanda hizmet veren EYMEN Harita uzman kadrosuyla uygulama yelpazesinde sınır tanımamaktadır.Yol Projeleri

Özellikle şehir içi yollarda, binaların su basman kotlarunın sağlıklı belirlenebilmesi, bina bahçe girişlerinin yüksekliğinin ayarlanabilmesi, altyapı tesisislerinin oluşacak kırmızı kota göre projelendirilmesi açısından büyük önem taşır. 10 yıldır bu alanda belediyelere hizmet vermekteyiz.

Taşınmaz Değerleme

Özellikle karayolu kamulaştırma projeleri için oluşturduğumuz uzman ve deneyimli teknik kadromuzla Karayolları Genel Müd.ne yıllardır hizmet vermekteyiz. Özel sektör ve diğer kurumlara da severek hizmet vermek isteriz.

Altyapı Haritaları

OÖzellikle şehiriçi altgeçit ulaşımlarında, fazla proje tadilatı yapmamak için, inşaat sırasında iş güvenliğinden, zaman ve maddi kayıplardan ödün vermemek için yeraltında tüm hatların haritalanmasına ihtiyaç vardır. Bu konuda çözüm ortaklarımızla beraber hizmet vermekteyiz.

Teknik Uygulama Sorumluluğu (TUS)

Parsel aplikasyonu, yapıların parsel içinde araziye aplikasyonundan binaların su basman kotuna kadar Harita Mühendisleri sorumludur.

İmar Uygulaması

Sağlıklı bir imar uygulaması, sahada maliklerle iyi bir anket çalışması, detaylı arazi ölçümü ve adil dağıtımla söz konusudur. Bu konuda tecrubeli ve bilgili kadromuzla hizmet vermekteyiz.

CBS Hizmetleri

Araziden bilgi toplama, fotoğraflama, halihazır harita revizyonları, mevcut harita, imar planlarının sayısallaştırılması ve bilgi sistemine aktarılması konularında hizmet vermekteyiz.